pondělí 4. dubna 2016

Pondělní knižní tip (3.)

Ahoj!
Po dvou měsících přicházím s knižním tipem. Tak se pohodlně usaďte a užijte si čtení :)

Dílna zázraků

Zdroj

Anotace:

Učitelce Mariette prasknou nervy a shodí drzého žáka ze schodů. Osamělou Millie přiměje požár bytu ke skoku z okna. Mike je válečný veterán, na kterého po návratu zbyla jen ulici, kde čeká na smrt. Všichni tři se ocitli na okraji společnosti. Ve chvíli, kdy si myslí, že už je nic dobrého nečeká, se objeví Jean a nabídne jim pomocnou ruku. Vezme je do své Dílny, o níž se říká, že je to Dílna zázraků, kde spravuje zlomené duše. Ale kdo je ten tajemný Jean, který tahá za provázky svých loutek? A je jeho pomoc opravdu tak nezištná? A co se stane, když jsou ,,loutky" spravené až příliš dobře a rozhodnou se jít svou vlastní cestou?

Co můžeme čekat:

Klady:
+ neuvěřitelně moc zajímavých myšlenek

+ některé části hodně překvapivé

+ po dočtení jsem se musela zamyslet nad světem

+ hodně čtivé

+ kniha, která ve váš něco změní

Zápory:
- příběh není nic převratného, spíše tu jde o ty myšlenky a to ne každému vyhovuje

- není pro každého

Snad vás to navnadilo na čtení
xoxoxo
Nicole ♥
Share:

3 komentáře:

 1. Inu, rozklikla jsem tenhle článek s tím, že se nechám inspirovat a třeba si pro knížku poběžím do knihovnu. Otevřu článek, přečtu si anotaci (kterou můžu vidět kdekoliv na netu), pár nic neříkajících bodíků.. a je konec článku.. škoda, kdyby to bylo nějakým způsobem propracovaný, asi by ten Pondělní knižní tip stál za víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to cílem tohoto článku, podat jenom pár bodů, jako nejdůležitější informace :) Budu ráda, když mi napíšeš, jaké další věci by sis v tom článku představovala, abych je mohla do příště zlepšit :)

   Vymazat
  2. Mně by se líbilo, kdyby byl každej z bodů víc rozepsán, např. v negativech píšeš, že knížka není pro každého. Co to znamená? Pro koho je a pro koho není? A proč? A tak.

   Vymazat